Kurs zaawansowany Coacha Brainwork4Dogs

Kurs uzupełniający na zaawansowanego coacha Brainwork4Dogs

Kurs uzupełniający na zaawansowanego coacha Brainwork4Dogs jest szczególnie polecany każdemu, kto prowadzi zajęcia grupowe!

W kursie uzupełniającym można wziąć udział dopiero po ukończeniu Podstawowego kursu na coacha Brainwork4Dogs.

Podczas kursu uzupełniającego bierzemy pod lupę różnice między psami i dobieranie pasującego Brainworku. Wiek, charaktery, cechy typowe dla rasy i zdrowie w kontekście Brainworku będą dogłębnie omawiane, poprzez co uzyskasz jeszcze lepszy wgląd w zasady jego dostosowania do indywidualnych potrzeb.

Dalsze opracowanie użycia przedmiotów i rodzajów gier będzie polegało na ich bezpośrednim wykorzystaniu w Twoich aktywnościach. Tematyka dotycząca sposobów przekazania wiedzy Twoim kursantom będzie ciągle powracała, przy czym Ty jako coach odkryjesz, na czym polega Twoja siła i nad czym jeszcze chcesz popracować. Ponadto zostanie poruszony aspekt biznesowy: w jaki sposób zyskać klientów, jak przyciągać nowych klientów i jak ich przekonać, że również ich pies zasługuje na Brainwork!

Po tym kursie będziesz w stanie zaoferować Brainwork małym grupom składającym się z kilku kursantów, z naciskiem na jednostkę oraz na grupę. Będziesz mógł prezentować Brainwork w profesjonalny sposób w ramach warsztatów lub zajęć i zastosować go przy tresurze, jeśli posiadasz ku temu odpowiednie przeszkolenie.

Kurs prowadzony jest zgodnie z założeniami i programem Holenderskiej organizacji Hersenwerk voor honden zajmującej się szkoleniem coachów w Holandii z Brainworku od 10 lat.

Pracujesz z psami, zawodowo lub ochotniczo? W takim razie ten kurs to absolutny mus!
BrainWork 2019