Schemat szkolenia

Krok 1:

Weź udział w kursie lub zajęciach indywidualnych u coacha Brainwork4Dogs (BW4D)

Już poprzez samo doświadczanie pod profesjonalną asystą, jak Brainwork działa na Twojego psa, Ciebie i na Was razem, stworzysz wspaniałą bazę pod kurs Coacha Brainwork4Dogs.

Na tej stronie znajdziesz przegląd wszystkich Coachów Brainwork4Dogs, u których możesz wziąć udział w zajęciach lub warsztatach.

Krok 2:

Podstawowy kurs na coacha Brainwork4Dogs, dwa dni

Podstawowy kurs na Coacha Brainwork4Dogs jest przeznaczony dla każdego, kto pracuje z psami, ochotniczo lub zawodowo. Nauczymy Cię podstaw o Brainwork4Dogs i dostosowywaniu Brainworku do indywidualnych potrzeb.

Brainwork to nasza specjalność i to, co oferujemy jest wyjątkowe; to sprawia, że kurs jest odpowiedni dla każdego, kto pracuje z psami, bez względu na to, czy ma dużo, czy mało doświadczenia.

Kliknij tutaj po więcej informacji na temat kursu.

Krok 3:

Kurs uzupełniający na zaawansowanego Coacha Brainworku, trzy dni

Każdemu, kto prowadzi zajęcia grupowe, polecamy Kurs uzupełniający na zaawansowanego Coacha Brainwork4Dogs. W kursie uzupełniającym można wziąć udział dopiero po ukończeniu Podstawowego kursu na Coacha Brainwork4Dogs.

Kliknij tutaj po więcej informacji na temat kursu.

Krok 4:

Szkolenia

Jako dyplomowany Coach Brainwork4Dogs i zaawansowany Coach Brainwork4Dogs jesteś wizytówką i ambasadorem Brainwork4Dogs. Właściciele, ale też zainteresowani koledzy po fachu mogą zwrócić się do Ciebie z prośbą o przeprowadzenie profesjonalnych zajęć. Z Brainwork4Dogs jesteś promowany przez stronę internetową i media społecznościowe. Kierujemy do Ciebie klientów, a Ty cieszysz się dużą popularnością Brainwork4Dogs.

Po otrzymaniu swojego dyplomu zostaniesz ogłoszony na tej stronie. Ogłoszenie możesz utrzymać poprzez udział w szkoleniu w Brainwork4Dogs minimum raz do roku. Bez szkolenia Twój certyfikat straci ważność, a Twoje nazwisko zostanie usunięte ze strony. Oferta szkoleń jest szeroka, inspirująca i przygotowana przez najlepiej wykwalifikowanych coachów.

 

Pracujesz z psami, zawodowo lub ochotniczo?
W takim razie ten kurs to absolutny mus!

 

 

 

Pracujesz z psami, zawodowo lub ochotniczo? W takim razie ten kurs to absolutny mus!
BrainWork 2019